- Moji kamarádi

MŮJ KOCOUREK MÍŠA PŘEDSTAVUJE SVOJE KAMARÁDY

19. října 2010 v 20:12
KIKINKAKikinka je nádherná dlouhosrstá britka.
Moje panička se na ní byla podívat až v Německu, protože tam Kikinka bydlí se svojí paničkou,která se kamarádí s tou mojí.
Trochu jsem žárlil, ale zase jsem byl rád, že jsem nemusel tak daleko cestovat a nakonec jsem si nechal vyprávět o téhle krásné kočičí slečně, která je prý trošku divoká, ale věrná kamarádka.
HONZÍK
Čiperného Čičouna Honzíka jsem si skutečně oblíbil. Jeho panička mu každý den píše poutavý deníček, z kterého mi moje panička často předčítá a já obdivuju jeho kousky a nápady, držím mu tlapičky a těším se, až mi napíše něco veselého.
Honzík skvěle šplhá ve výškách a taky umí chodit na kšírách, je to opravdu šikovný a milý kocourek a žije nádherný kočičí život  se svýma "holkama" Zuzankou, Kristýnkou a Michalkou v láskyplném prostředí, který mu my všechny ostatní kočičky můžeme jen závidět.MARUŠKA
Maruška je velmi statečná nádherně zbarvená kočička, která překonala vážnou operaci a pro svoje lidi opravdu hodně znamená, stejně tak jako její domov je pro ni pravým požehnáním.
Nejvíce mě zaujalo, že svoji paničku nazývá svoji maminkou, s čím jsem se u žádné jiné kočičky nesetkal. Ukazuje to na skutečně vzájemný úzký vztah, jaký jen mezi člověkem a zvířátkem může vzniknout.
Maruška má hodnou paničku-maminku, která si to oslovení opravdu zaslouží, protože pomáhá všem zvířátkům. Mám Marušku moc rád, má i přes svoji nemoc šťastný život a navíc se mi tahle fešanda opravdu líbí! FANDA
Fanda je roztomilý rošťák, s člověčím pohledem a neuvěřitelnými nápady.
Zaujímá stejné polohy jako já, například tento i můj oblíbený posed jako "pan starosta". Máme podobný smysl pro humor a oba milujeme drbání na bříšku.
Fanda má doma širokou rodinu kočičích kamarádů a hodnou a trpělivou paničku, která vtipně sepisuje jeho lumpárny, nad kterými se s mojí paničkou opravdu pobavíme. Mám ho rád a někdy se mi zdá, že na mě snad z toho monitoru opravdu mňoukne!

NellyNelinka, krásně zbarvená kočičí slečna, je stejně jako já miláček celé rodiny. Mojí paničce se moc líbí a říká, že kdyby neměla mě briťáka, měla by určitě takovou roztomilou ragdollku.
Mám s Nelinkou hodně společného - i ona nejraději sedává na okně a spinká s paničkou v posteli. Taky miluje papírové krabice a přiběhne na zavolání, ovšem jen pokud se jí chce. Sice má jinak zbarvené oči, ale tentýž zvídavý a milý pohled. Jsem přesvědčený, že bych si s touhle číčou určitě rozuměl. Bohužel je moc daleko, a tak jsme kamarádi aspoň na Micinách.

 
 

Reklama