Listopad 2010

Proč kočky neposlouchají jako psi?

8. listopadu 2010 v 13:21 - Zajímavosti
Protože na rozdíl od nich nežily ve smečce a byly odkázány jen samy na sebe. Nikdy proto nepociťovaly tlak ze strany smečky. Kočky jsou perfektní lovci a k tomu, aby přežily, nikoho nepotřebují. I když většina dnešních koček je odkázána na potravu, kterou jim dává člověk, jejich chování se nezměnilo. Koneckonců jejich pán jim dává jídlo, aniž by za to cokoliv požadoval. Tak proč by měly poslouchat jako psi?

KOČKY TO VĚDÍ LÍP

3. listopadu 2010 v 18:02 - Literatura o kočkách
Kočky to vědí líp
Kouzelná knížka Oldřicha Přibíka, který píše knihy o kočkách společně se svojí manželkou Jitkou Baliharovou pod pseudonymem František PON, milovníky koček určitě uchvátí. Všichni se zde poznáme, protože život s kočkami je tu popsán pravdivě a vtipně, tak jak jej autoři dennodenně prožívají se svými kočičími kamarády. A že nám kočky, jak "vnitřní" tak "venkovní", převrátí náš život naruby, to je jistá věc, zážitky s nimi jsou někdy přímo neuvěřitelné!

Stejně tak další knihy "KOČKÁM CHUTNÁ KAVIÁR" a
"KOČKY MLUVÍ ZE SPANÍ" z pera Františka PONa
budete číst jedním dechem a zaručeně Vás pobaví.

Chcete-li si prohlédnout také hezké obrázky s kočkami, které manželé malují či si objednat jejich jedinečný kočičí kalendář, zavítejte na: