KAPESNÍ SLOVNÍK ČESKO- KOČIČÍ, KOČKO-ČESKÝ

28. července 2010 v 21:54 |  - Literatura o kočkách
Určitě všichni máte doma různé cizojazyčné slovníky, ale opravdovým milovníkům koček by neměl chybět také SLOVNÍK ČESKO-KOČIČÍ, kdy my si přečteme, jak ona nám rozumí a SLOVNÍK KOČKO-ČESKÝ, který zase překládá zprávu pro nás od naší kočky. Navíc je doplněný i částí KOČKA & KOČKA, abychom si převedli do lidské řeči komunikaci mezi kočkami navzájem.

TENTO PRŮVODCE, VYPRACOVANÝ VE SPOLUPRÁCI S VETERINÁŘEM Jeanem Cuvelierem a milovníkem zvířat Gillesem Bonotauxem, POSKYTUJE JEDNODUCHÉ KLÍČE K POCHOPENÍ A ZÁROVEŇ VÝCHOVĚ KOČEK, ALE TAKÉ JEJICH PÁNŮ. V ILUSTRACÍCH SE S HUMOREM UKAZUJÍ BĚŽNÉ SITUACE, SE KTERÝMI SE NĚKDY STŘETNOU VŠICHNI MAJITELÉ KOČEK.

U každé ze 160 situací typických pro kočičí chování, s použitím klíčových slov, seřazených pečlivě od A do Z, najdete názor veterináře, a tak můžete i napravit v případě potřeby chyby v mluvě a komunikaci s vaším miláčkem. Zvládnutí kočičí mluvy je velkou pomocí k lepšímu pochopení chování našich koček. Ve vaší knihovně určitě nesmí chybět tento praktický slovník, jedinečný svého druhu, navíc přečtený a schválený kočkami!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | 14. prosince 2010 v 13:19 | Reagovat

Tak ten ještě nemám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.